Kwas migdałowy na problemy

pharmaceris krem z kwasem migdałowym 5O cerę i skórę należy dbać w każdym wieku, bardzo ważny jest tutaj wybór odpowiedniego kremu na dzień i na noc. Od niego często zależy kondycja naszej skóry.

Dla cery z problemami

Gdy szukamy odpowiedniego produkty przede wszystkim musimy wiedzieć jaki mamy typ skóry, czy mamy z nią jakieś problemy i czego tak naprawdę potrzebujemy na co dzień. Po jakie środki sięgać? Najlepiej po hipoalergiczne, mające wysoką tolerancję i skuteczność oraz przebadane klinicznie i dermatologicznie. Taki jest na przykład Pharmaceris krem z kwasem migdałowym 5, który przeznaczony jest do użytku na noc:
dla cery trądzikowej,
wrażliwej,
delikatnej,
posiadającej przebarwienia i nierówny koloryt,
przetłuszczającej się.

Odblokowuje i łagodzi

Dzięki niemu regulowane jest wydzielanie naszego sebum, co sprawia, że likwidacji ulegają istniejące zmiany trądzikowe . Posiada on też zabezpieczenie przed powstawaniem nowych niedoskonałości. Zawarty w nim kwas migdałowy złuszcza martwe komórki naskórka, a w ten sposób odblokowuje pory i łagodzi zmiany trądzikowe. Jego działanie sprawdziło już wiele osób.

Cera z problemami to bolączka wielu osób, dlatego trzeba o nią specjalnie zadbać i nie używać pierwszego lepszego specyfiku.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Suplementy i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.